El Pajaro – organiczna yerba mate dla prawdziwych macho

0
El Pajaro – organiczna yerba mate dla prawdziwych macho

Wśród wielu na rynku marek yerba mate, spotykamy odmiany suszu klasycznego, odpylonego, suszonego dymem lub gorącym powietrzem. Niektóre mate pochodzą z tradycyjnych, dawnych plantacji, inne zaś z nowych, bardzo często ekologicznych i dbających o równowagę lokalnej gospodarki. Yerba Mate El Pajaro łączy w sobie zarówno tradycję paragwajskiego siorbania, jak i współczesną uważność o środowisko naturalne oraz jakość suszu. Powstała w ten sposób yerba mocna, intensywnie goryczkowa i o koneserskim sznycie. Gwarantująca silne doznania pobudzające, jak i wykwintną smakowo yerbową podróż.

Yerba Mate El Pajaro – energia i flow z przytupem!

To yerba mate w stylu macho. Dla osób, które potrzebują solidnego pobudzenia, porządnej dawki witamin i minerałów, bezkompromisowej energetyzacji. Gorzki smak z nutami dymu, cierpkości i stopniowo uwalniającej się mineralnej świeżości listków, pozwala postawić El Pajaro w czołówce najlepszych i najmocniejszych gatunków yerba mate. Z typowo paragwajskim przytupem! Można ją zatem, dzięki intensywności smaku, pić na ciepło i na zimno, nie tracąc ani mocy, ani wyrazistości naparu. Wypłukuje się on długo, zapewnia tym samym zrównoważony obieg energii w organizmie i stopniowe krążenie w nim mateiny.

Kiedy potrzebujemy bardziej spersonalizowanego pobudzenia, El Pajaro gwarantuje szeroki wybór wariantów smakowych. Mieszanki yerby z ziołami na koncentrację, pracę umysłu, siłę fizyczną czy takie o działaniu afrodyzyjnym; dodatki owoców regionalnych lub egzotycznych zapewniają natomiast orzeźwienie i witalizację. Dobór ziół oraz owoców do różnych rodzajów El Pajaro, przebiega w bardzo staranny i uważny sposób. Otrzymujemy sprawdzony produkt o wyczuwalnej już po pierwszych łykach, genialnej jakości.

Organiczna, ekologiczna Yerba Mate El Pajaro

Plantacje, z których pochodzi ostrokrzew paragwajski w El Pajaro, są wolne od nawozów sztucznych, GMO i pestycydów. To jedna z najbardziej ekologicznych yerb dostępnych na rynku, certyfikowana przez polski AgroBioTest i OKO GRANDE oraz USDA z Południowej Ameryki. Jeśli cenisz sobie dobrą, mocną yerbę na wzór charakterystycznych paragwajskich wyjadaczy, to El Pajaro jest dla ciebie. Kupując tę yerba mate zapewniasz sobie koneserski smak, nieprzejednaną siłę działania, wspierasz także Polską Akcję Humanitarną.

Warto w swojej przygodzie z yerba mate przyczynić się do tworzenia czystych, harmonijnych środowisk naturalnych i środowisk pracy. Producenci Yerba Mate El Pajaro umożliwiają nam to, zapewniając przy okazji picie tradycyjnie goryczkowej, dymnej yerby dla mocarzy!

Najlepsze na świecie gatunki, marki i mieszanki yerba mate dla wszystkich, nie tylko dla prawdziwych macho 😉 do nabycia w sklepie internetowym https://www.yerbamarket.com