Zaawansowana pielęgnacja skóry z marką Exuviance

0
Zaawansowana pielęgnacja skóry z marką Exuviance

Znane i szanowane na całym świecie amerykańskie laboratorium NeoStrata stworzyło profesjonalną linię kosmetyków do medycznej pielęgnacji różnego rodzaju skóry do użytku profesjonalnego w gabinetach kosmetycznych, jak i użytku domowego. Innowacyjne kosmetyki Exuviance, bo o nich mowa, są więc sposobem na kompleksową pielęgnację skóry, zapewniającej jej właściwe odżywienie, nawilżenie, uelastycznienie, wygładzenie oraz rewitalizację.

Exuviance – skuteczność naukowo potwierdzona

Warto podkreślić, że skuteczność kosmetyków Exuviance potwierdzają nie tylko rzesze zadowolonych konsumentów, ale również liczne badania. Kosmetyki Exuviance są opatrzone wieloma patentami i certyfikatami, potwierdzającymi ich skuteczność oraz bezpieczeństwo użycia. Opierają się na innowacyjnej formule, zwanej molekułami piękna Exuviance, której zaawansowane technologicznie składniki zostały klinicznie przebadane, a skuteczność ich stosowania naukowo udowodniona

Exuviance – wsparcie dla skóry naczyniowej i z trądzikiem

Osoby posiadające skórę naczyniową, z trądzikiem różowatym, dzięki kosmetykom Exuviance, mogą zapomnieć o niedoskonałościach swojej skóry. Seria preparatów Exuviance stworzonych do pielęgnacji skóry naczyniowej opiera się na unikalnych składnikach aktywnych:

– łagodzących stan zapalny oraz obkurczających i uszczelniających naczynia krwionośne;
– silnie nawilżających i delikatnie złuszczających martwe komórki naskórka;
– neutralizujących szkodliwe działanie wolnych rodników i stymulujących syntezę elastyny oraz kolagenu;
– oczyszczających o działaniu ściągającym.

Z kolei profesjonalny zabieg kosmetyczny na bazie kosmetyków Exuviance jest wykonywany z wykorzystaniem peelingu skóry, opartego na bazie bezpiecznych i skutecznych kwasów:
– glikolowego, 
– migdałowego,
– glukonolaktonu.

Exuviance – idealny sposób na starzenie się skóry

Seria kosmetyków Exuviance – Age Reverse, dedykowana skórze z oznakami starzenia się, skutecznie wspomaga odbudowę i syntezę kolagenu, doskonale odżywia i nawilża skórę oraz wygładza zmarszczki od wewnątrz. Kosmetyki tej linii opierają się na składnikach aktywnych, działających synergicznie. Są to
– peptydy,
– retinol.
– opatentowana NeoGlukozamina™,
– opatentowany kwas PHA Bionics.
– kwas AHA;
– antyoksydanty (np. zawarte w wyciągu z winogron i granatów).