Misja dieta

Misja dieta

Jaki jest Twój life o? Â Jaka jest Twoja misja? Gdzie można znaleźć sens w tym, jak żyć? Â diety, masy ciała, swoje nawyki żywieniowe, co mówią o tobie? Â Czy znasz i lubisz to, co mówi?

Możesz pisać lub przepisywania intencji misji, korzystając z bezpłatnego Misja budowniczy ATA nightingale.com. Zobacz go jako osobisty list miłosny do siebie i opisania życia chcesz, bo gdzieś jakoś śmiał marzyć i czeka, gdzie ją zostawił przez te wszystkie lata temu, na twój powrót. Go znaleźć. Daj mu wyraz w postaci w misji konstruktora; wydrukować i zachować ją you. To osobiste, należy do ciebie i musisz mieć go pod ręką, aby przypomnieć, odświeżyć i przeglądu powołanie swojego serca.

Dzięki swojej misji jako bazy, można ustawić cele.

„Mogę nauczyć nikogo, aby wszystko, co want. Problem polega na tym, że nie może znaleźć nikogo, kto może mi powiedzieć, czego chcą.” A – Mark Twain

Jak można dotrzeć tam, gdzie chcesz iść, w jaki sposób można doprowadzić swoją misję do skutku, jeśli nie wiesz, gdzie to jest idealne, a jak to wygląda? Potrzebny jest plan.

Opisz, co Twój sukces wygląda i co to znaczy nieodpowiednia do używanego Tak, chcesz schudnąć, ale czy zastanawiałeś się dlaczego? Głęboki dół, to znacznie więcej, niż chce dobrze wyglądać, zgadzasz się? Jak się chce czuć się dobrze jak we własnej wartości, wartości, poczucie własnej wartości i recognition. jesteś wartościowy i chcesz go poczuć, z wyjątkiem nobody..not nawet siebie, powie.

Jak cenne czujesz? Czy jak tam się sukcesem reprezentuje.

Co przyniesie to, że nie masz teraz? Dlaczego tego chcesz?

Start z dużym obrazem swojego życia. Czy twoje życie pracować dla Ciebie?

Czy jesteś lub pomniejszyć OFA harmonii z tym, co jest dla Ciebie ważne? Czy wiesz, co twoje przyciski zasilania są w swoim życiu i to pomaga wyjaśnić?

Poniższe ćwiczenia mogą być wykonane na papierze lub w Lišta computer. 6 Nagłówki poprzek:

Gorący przyciski zasilania Wartość wam (1-10) Praca dla Ciebie? (1-10) 3 Mo Cel / 6 Mo./9 Mo.

Zdrowie

Wygląd

Życie rodzinne

Kochać życie

Praca / Kariera / zawód

Finanse

Edukacja

przyjaźnie

Życie towarzyskie

życie duchowe

Pewność siebie / własnej wartości

Rozwój osobisty

Twoje ciało / waga

Kondycja fizyczna

Ćwiczenie

Zdrowie psychiczne

Zabawa Inne / przyjemność

Niezależność

Inne nazwy własne ….

Po zdobyć te wartości, można stwierdzić, gdzie burze życiowe, które są być może nie dając wam to, czego chcą, więc można ocenić, co zrobić it. Trzeba wiedzieć, co to jest chcesz i zadać sobie pytanie, jak to tylko możliwe sprawiają, że happen. Gdzie i jak można youa wprowadzania ulepszeń w co nie działa, aby dostać swoje wyniki i poczuć się lepiej.

Na przykład, jeśli Twoje zdrowie jest ważne i jesteś siedzący tryb życia, nadwaga,  jeść wysokiej zawartości tłuszczu, wysoki poziom cholesterolu, wysokie sodu, cukier pakowany i żywności śmieci, które zatruwają systemu, dulls ducha i zaśmiecanie umysłu, jesteś w konflikcie i ? z alignment.  Jak żyć w ten sposób służyć Państwu to doesn’t. Więc następnym razem, gdy patrzysz z tęsknotą na potrójnym cheeseburger z bekonem, należy zadać sobie pytanie: a „to cheeseburger pomaga mi żyć moje wartości i czuć się lepiej o sobie lub przenieść mnie do chaosu, bólu i kara? „a” Czego chcesz? „

Spójrz na swoje życie i zidentyfikować discomfort. Pomyśl, kim flat out nie działa dla Ciebie, przynosi stres, frustrację, utrata kontroli i poczucia bezradności i lęku.

Zapisz to. Identyfikowanie problemów. Spójrz na Powodem coś lub ktoś cię sprowadza w dół lub komplikuje swoje życie, ponieważ kwestie te rządzą zachowaniem i błagać o relief. że pochodzi z jedzenia trzeba umieścić swój dom w porządku, leczyć lub wyjść it. Pamiętaj, że jeśli coś ” nie SA pracuje dla Ciebie, to działa przeciwko you. po zidentyfikowaniu i przyjmuję obszary, gdzie coś dostał dać, można zdejmować małe segmenty i rozpocząć prace change. Podzielić duże problemy w ich najmniejszych części i zaplanować jak, kiedy , gdzie iw jaki sposób będzie najłatwiej zainicjować poprawę i relief.  Jeśli próby nie działa, więc co? spróbować ponownie.

Spróbuj małych działań, aby małe poprawę sytuacji i wyników. Po więź z tempa zmian, A nie można powrócić do bezradny. Wiesz, gdzie moc jest z siebie, i jak go używać best. dramatyczne i drastyczne zmiany będą budzić opór ze sobą i innymi, ponieważ jest postrzegana jako zagrożenie dla status quo i bezpieczeństwa, co jest znane.

Dlatego należy zachować się świadomość oporu i rozmowa się przez nią, aby zminimalizować jej wpływ na swoje wysiłki. Nie pozwól odporność wyrzucić cię z twojej game. Start małe i utrzymać się w akcji robi co pracuje w najlepszym interest. Zawsze należy pamiętać, że małe zawiasy huśtawka duży doors. Jedna zmiana prowadzi do another. można wezwać znajomych lub rodziny o pomoc i wsparcie?  co czyta samopomocy oraz wysoce motywacyjny książek lub słuchanie płyt CD? Jakie konkretne zmiany w swoim stylu życia, przyjaciół, relacje, działania, wybory pomogą zmniejszyć frustrację, zwiększyć poczucie własnej wartości?  Miej oko na nagrodę, swoim życiu i jak żyć.

Wystarczy identyfikacji i pisanie kroki działania z celami przenosi cię w prawej direction. Reflect i zdecydować, co jest wygodne i osiągalne w ciągu 3 miesięcy, a następnie bliżej do 3 miesięcy, praca na 6 miesięcy, a później ponownie ustawić 9 months. Pamiętaj być elastyczni i otwarci, bo życie prowadzi nas do przodu, a potem z powrotem jako część krzywej uczenia growth. poruszamy się do przodu, a następnie spadnie z powrotem do starych wzorców, z tą różnicą, z zamiarem i uwagą, można go rozpoznać, przyjąć go i używać go jako nauki tool. kierunek liczy, przenosząc swoje życie do swojej misji, swoje cele, co czyni pracę życia i zabawę pielęgnowanie go.

Po uaktywnieniu swoją rolę jako mediatora własnych zasobów i powiedzieć tak do zarządzania odpowiedzi na dobre i nie tak dobre, następnie walki oporu ends. akceptujecie to, co jest, nawet jeśli nie podoba mi się to i zabrać się za mieszka najlepsze życie, can. możesz flądry, a nawet spaść do starego habits ale trzeba odebrać samemu się je przyjąć, przejrzeć ją na lekcje learned i recover uruchamiając ponownie.

Możesz stać się twoim przyjacielem i posiadać inny widok yourself. Abuse nie będą tolerowane, a nie przez ciebie, przez ciebie lub you. nikt nie może kosza cię od zewnątrz lub dysk, aby nadużywać siebie, nie więcej. przyczyną jest potęgą w świadomości, znalazłeś ją uwolnił go i to yours. Gdzie go zabrać i jak daleko można kultywować to do ty, ale Twoja metamorfoza do całości zaczęło się odkrywanie przyjaźń, szacunek i samoobrony miłość własna swojej nieustępliwej i nieugiętej siebie.

Zapraszam odkryć swój potencjał, pobierając darmowy rozdział mojego ebook, dieta-Bailout. to zmienić swoje życie.

Rosemary Hershey

http://www.diet-bailout.com

Rozmaryn zaprasza kobiet, które chcą schudnąć i zakończyć pułapki diety czytać darmowy rozdział „Diet-ratowania”. Czemu? Bo to daje narzędzia, wskazówki i techniki, aby znaleźć magiczną formułę, aby żyć na Twoich warunkach.

napisane przez: