Ksiazka o cwiczeniach miesni brzucha

Szukasz więcej informacji na temat „The Truth About Six Pack Abs” Mike Geary? E-książka jest przewodnikiem dla osób, które chcą stracić tłuszczu z brzucha i uzyskać płaski brzuch. Prawda o Six Pack Abs ujawnia, że ??tajemnice coraz sexy abs nie są tak tajne po wszystkim!

Przede wszystkim nauczmy się więcej o autorze prawdy o Six Pack Abs. Mike Geary jest certyfikowanym specjalistą od żywienia i certyfikowany osobisty trener z ponad 10 lat doświadczenia. W tej książce Mike Geary informuje główne powody, dla których ludzie nie zawsze osiągają swój płaski sexy abs i jak można otrzymać płaski brzuch szybko.

Mike Geary pokaże właściwą drogę, aby uzyskać zgrywanie abs

Po pierwsze, muszę podkreślić, że Mike Geary nie zaleca czystych ćwiczeń brzucha. On opowiada trening całego ciała w celu zmniejszenia tkanki tłuszczowej do bardzo niskiego poziomu pierwszego. Gdy całkowity procent tkanki tłuszczowej jest poniżej 10%, znajdziesz abs sześciopak. Ćwiczenia te mogą być wykonywane zarówno na siłowni lub w domu przy pomocy kuli fitness.

Ponadto Mike Geary pokaże znaczenie żywienia

Nauczy Cię znaczenie żywienia i co powinien lub nie powinien jeść. Wyjaśnia również, dlaczego niektóre fad diety może faktycznie boli swoje wysiłki, aby uzyskać zgrywanie ABS. Ta książka zawiera również informacje o wartościach odżywczych i receptur, które pomogą Ci zmienić sposób i co jesz.

Jest prawda o Six Pack Abs odpowiednia dla Ciebie?

Odpowiedź brzmi tak! The Truth About Six Pack Abs jest przeznaczony dla poważnych ludzi, zarówno mężczyzn lub kobiet, które chcą stracić tłuszczu z brzucha i uzyskać płaski brzuch. Co więcej, nawet daje swój e-mail i ma newsletter z najnowszymi wskazówek.

napisane przez: