Czy jest mozliwe przywrocenie wypadajacych wlosow kiedy lysiejemy

Prawdopodobnie widziałeś późnej nocy reklam o odwrócenie utraty włosów i zastanawiał się, czy to naprawdę możliwe, aby odwrócić ich wypadaniu. Niestety, w większości przypadków nie jest to rzeczywiście możliwe odwrócenie utraty włosów. Oczywiście, w przypadku utraty włosów spowodowane stanem chorobowym lub leczenia, włosy zwykle odrastają. Jednak w przypadku utraty włosów ze względu na geny lub wieku, zmiana nie jest możliwe.

To nie znaczy, że nie ma nadziei. Są to produkty na rynku, które będą faktycznie pobudza wzrost nowych włosów. Ważne jest, aby zrozumieć jednak, że zazwyczaj te zabiegi musi trwać wiecznie, jeśli nie chce być łysy. Twoje włosy będą nadal wypadają, ale produkty pomagają rosnąć więcej włosów zastąpienia go, jak to wypadnie.

Istnieją dwie grupy produktów, lecz trzy rzeczywiste możliwości radzenia sobie z utratą włosów. Do pierwszej grupy produktów są leki, które obejmują, na przykład Minoxidil Rogaine, takim jak Finasteryd, Propecia, kortykosteroidy i antralina. Nie wszystkie leki działają dla wszystkich ludzi, i to jest ważne, aby to zrozumieć. Ponadto, większość lekarstw są dość drogie, a jeśli wzrost włosów widać, że włosy będą znacznie cieńsze niż to było wcześniej.

Istnieje wiele metod leczenia dostępnych bez recepty, ale zawsze należy najpierw skonsultować się z lekarzem, tak, że masz jasnego zrozumienia ewentualnych zagrożeń. Lekarz będzie również w stanie powiedzieć, w większości przypadków, jeżeli produkty, które rozważają będzie żadnej pomocy dla Ciebie.

Operacja jest druga opcja. Operacja na wypadanie włosów zawiera przeszczepy włosów i skóry głowy redukcji. Zazwyczaj operacja jest traktowana po leki nie udało się do pracy. Te operacje są znacznie droższe niż leki i zazwyczaj, ubezpieczenie nie pokryje kosztów tych rodzajów operacji. Należy również zdawać sobie sprawę, że istnieje wiele bólu związanego z tymi dwoma rodzajami operacji.

Trzecia opcja nie jest stosowanie leków lub mieć operację, ale zamiast nosić perukę lub hairpiece. Jest to najmniej kosztowna opcja radzenia sobie z utratą włosów i peruki i treski, które są dostępne już dziś są bardzo wysokiej jakości, i rzeczywiście wyglądają jak swoje prawdziwe włosy.

Chociaż utrata włosów jest trwała sytuacja, jak widać, są rzeczy, które można zrobić, albo próba rosnąć nowe włosy, albo ukryć łysinę, które można doświadczyć. Wypadanie włosów nie musi być katastrofalne doświadczenia w ogóle.

napisane przez: