Piora we wlosach, piora z wlosow

Piora we wlosach, piora z wlosow

Pewnie zauważyłeś, że prawie wszystkie gwiazdy są na fali, co jest typowany jako największy letni trend 2011. Tendencja jest pióra włosy, które są noszone we włosach. Magazyny są pełne gwiazd noszących te najnowsze kawałki włosów, prawie każdy z Lady GaGa z Rihanną został zauważony piórami wszystkich różnych kształtach i rozmiarach we włosach w pewnym momencie.

Pióra włosy na ogół pochodzą z koguty mimo paw lub bażanta jak wygląd. Pióra są następnie dołączone do włosów za pomocą mikro koralik, który przytrzymuje pióra mocno na miejscu. Gwarantuje to, że pióra nie odłączać, gdy myjesz włosy.

Problem z każdym trendem jest to, że sklepy wykorzystać i zwiększyć swoje ceny celowo zarobić na dodatkowy popyt. Średnio te proste przedłużanie włosów piór sprzedać za pomiędzy $ 15 do $ 20 Każda z. To jest bardzo drogie, gdy myślisz o tym, co faktycznie płaci za (w zasadzie to tylko kilka piór, koralików i skóra).

Można się zastanawiać , w jaki sposób można tworzyć własne pióra włosy?

Cóż, jego dość proste dostarczanie można uzyskać odpowiednie materiały. Pióra sami prawdopodobnie najtrudniejsze materiały do ??źródła ze względu na popyt oraz fakt, że tylko specjalne typy piór mogą być użyte. Inne niż to, co potrzebne jest jakieś mikro koraliki i kamienie lub inne świecący rzeczy, które chcesz dodać. Pasma piór są po prostu trzymane razem z kawałkiem skóry, które można uzyskać z większości artystycznych i rzemieślniczych sklepach.

Po umieścić wszystko razem masz własną przedłużenie włosów z piór, które są unikalne i dostosowane przez użytkownika. Najlepszą rzeczą jest to, że nikt nie będzie posiadał dokładny projekt, że masz!

Możliwości są nieograniczone, gdy można tworzyć własne projekty można następnie wykonać projekty dla znajomych lub nawet założyć stronę internetową, aby sprzedawać je w internecie. Jest to świetne hobby na lato i dobry sposób, aby dodatkowe pieniądze pamiętając, że pióra włosy są obecnie w sprzedaży na okres do 20 $.

Mam nadzieję, że teraz mają lepszą wiedzę na temat tej nowej szał i można zachować jeden krok przed tendencją w lecie 2011 roku z unikalnych wzorów i konfigurowalny dla Ciebie i Twoich znajomych!

napisane przez: