Peptydy – zluszczanie naskorka

Peptydy - zluszczanie naskorka

Piękno jest powierzchowne. Jednak ilość czystej cierpliwości i ciężka, że ??idzie do utrzymania jasnych i przezroczystą skórą jest więcej niż wystarczająco. Ponadto w tych dniach metrosexuality, to już nie tylko kobiety, które wzywają do cudownych zabiegów. Mężczyźni są równie, jeśli nie bardziej, chętnie o doskonałej skóry i świecącą twarz. kremy przeciwzmarszczkowe, peelingi do twarzy, myje twarz i zabiegi dziwnego, że dziś są kontynuowane w nieco innej wersji wczoraj. [Czy wiesz, że Kleopatra, egipski, mówiło się, że kąpała się w mleku osła, aby zachować jej skóra promienna?]

Mówiąc zmarszczek i scars- peptydów miedzi są naprawdę zastanawiam metod leczenia tego typu przebarwienia skóry. Zmarszczki charakteryzują się nieprawidłowym odkładaniem kolagenu i niedoskonałej warstw komórek skóry, który widoczny jest również w zaleczone rany, bez wątpienia na znacznie większą skalę. Peptydy miedzi działają cud tych typów znaków, ponieważ są utworzone z małych fragmentów białek. Białka są budulcem wszystkich żywych tkankach, a zatem ma odmładzająco na uszkodzoną skórę. Peptydy miedzi są skuteczne wobec różnych form podrażnienia skóry, głównie ze względu na ich działania przeciwzapalnego.

Peptydy miedzi są obiecującym leczenia skóry dobry profil bezpieczeństwa. Ich zdolność do poprawy gojenia się różnego rodzaju zmian chorobowych jest dobrze znane. Jest prawdopodobne, że peptydy miedzi może spowolnić rozwój objawów starzenia się skóry poprzez ograniczenie skutków codziennego zużycia. Ponadto, peptydy miedzi mogą poszerzyć wyniki zabiegów odmładzania skóry na podstawie kontrolowanego uszkodzenia skóry, takie jak laserowy, dermabrazja i peelingów. Istnieją także przesłanki, że peptydy miedzi mają potencjał do poprawy zmarszczki i teksturę skóry na własną rękę. Jednak bardziej rozległe i długotrwałe badania muszą ostatecznie udowodnić. Ponadto wydaje się, że peptydy miedzi może powodować rzadkie, ale znaczące uszkodzenia skóry w niektórych przypadkach nadużywania lub niezwykłą wrażliwością.

Wszelkie dyskusje na temat cudownych zabiegów pozostaje niepełne, jeśli nie wspominając peelingi twarzy w ogóle i peelingi TCA, szczególnie. TCA Peel, co oznacza trójchlorooctowy Peel, stosuje się kwas trójchlorooctowy usunąć powierzchowne przebarwienia, takie jak blizny po trądziku, a także leczyć i leczyć trądzik, aktualny poprawne problemy pigmentu (melasma) oraz wygładzić drobne zmarszczki powierzchniowe. W niektórych przypadkach, skórka TCA są nawet stosowane do usuwania i zapobiegania narastaniu przedrakowych zmian. Tak został sprawdzony klinicznie różnych nowotworów skórnych i innych podobnych czynników, które mogą prowadzić do raka. Jest to pośrednia Środek peelingu, który jest zwykle używany w od 10 do 50% stężenia, w zależności od stopnia obierania, że ??pacjent chce się osiągnąć. Jest teraz jeszcze dostępne do użytku domowego (patrz link poniżej).

Cud zabiegi wykonują. Jednakże, należy skonsultować się z dermatologiem pierwsza, jak mogą najlepiej ocenić swoje unikalne skórę i określić prawidłowy schemat dla Ciebie.

napisane przez: