Jak szybko spalac tluszcz

Jak szybko spalac tluszcz

Rapid Fat Loss Handbook przez Lyle McDonald stał się dość popularny w internecie, więc postanowiłem zrobić mały przegląd na nim i umieścić w moim 2 centów. Jak sam tytuł brzmi „Rapid Fat Loss Handbook” zgadliście prawo jeśli myśli książka była o utracie wagi szybko.

Książka jest dość dużo o katastrofie diety drogę do utraty wagi i tkanki tłuszczowej. To może być bardzo niezdrowe, zarówno z fizjologicznego i psychologicznego punktu widzenia i cieszę Lyle ostrzega swoich czytelników, że na początku książki. Gdyby nie fakt, że stale ostrzega przed awarii diety jako długoterminowego planu strat tłuszczu w całej książce nie myślałem książka być niebezpiecznie mylące.

Jego celem tej książki jest nauczenie swoich czytelników jak upaść dietę w sposób, który nie wpłynie negatywnie na zdrowie dieter.I jak fakt, że omawia różnicę pomiędzy odchudzania vs utrata tkanki tłuszczowej, jak się wydaje, że każdy wisiał się na utratę wagi bez uświadomienia sobie, że stracił na wadze nie zawsze przekładają się na tłuszczu stracony. W zależności od sposobu, który traci ciężar może składać się z tłuszczu, wody utraconej lub tkance mięśniowej. I żadna z drugiej prowadzić do bardziej atrakcyjnego wyglądu.

Teoria książki opiera się na „białko oszczędzające zmodyfikowanego fast” zalecane przez lekarzy do pacjentów, którzy potrzebowali szybko schudnąć przed operacją. Zaskakująco podręcznik ma dobrą radę, w jaki sposób podążać taką dietę awarii bezpiecznie. On doradza przeciwko ciężkich ćwiczeń, aż wrócisz do jedzenia normalnie, a jeśli nie pracuje się na początku roku doradza, aby nie rozpocząć rutynowego treningu dopiero po zakończeniu diety. Diety te katastrofy może być bardzo stresujące na ciele i dzięki tej ciężkiej pracy w jakiejkolwiek formie jest przeciwwskazane.

Wielokrotnie przypomina czytelnikowi, że dieta zderzenia musi być wykonane dokładnie tak, jak książka opisuje i że nie należy w żadnym wypadku pozostać na diecie katastrofy przez dłuższy czas ze względu na negatywne konsekwencje dla zdrowia robić. Coś znalazłem szacunku, że omówił „odbijać” lub „yo-yo” efekt, że te diety katastrofy może mieć. Większość autorów „crash diet” książek typu zwykle nie to zrobić.

Wygląda więc na to, że wiele osób uzyskać masę z powrotem wkrótce po schodzili tego rodzaju diet. W książce omówiono sposoby Lyle Transition powrotem do bardziej normalnego jedzenia stylu zachowując utraconej tkanki tłuszczowej i masy ciała.

W sumie myślę, że to dobry odczyt, ale gdy przychodzi do niego. Najlepszy program utraty tłuszczu jest jeden, który jest trwały w dłuższej perspektywie i który faktycznie daje Ci czuć się dobrze nie tylko o swoje ciało, ale czuć się dobrze w środku również. Podręcznik szybką utratą tłuszczu nie jest ten program.

Mimo, że jest to dobry odczyt i dla tych, wybrać kilka, które potrzebują tego typu zasobu (sportowcy, które wymagają, aby ciężar, panie, które chcą schudnąć przed ślubu) i są gotowi zrobić to dobrze jest to dobra książka.

Muszę przyznać jednak postępować ostrożnie. Większość ludzi interesuje się szybko naprawić kosztem ich zdrowia. Osoby, które nie ćwiczą umiar i nie przestrzegać wytycznych Lyle w szybką utratą tłuszczu Podręcznik może skończyć się w niektórych wodach lepkich miarę ich zdrowie jest zaniepokojony.

Sammy jest fanatykiem nie BS, prosto do-punktu fitness, który mówi mu, jak widział to wszystko. Czytaj więcej o: Rapid Fat Loss i wiele więcej w The Chronicle Fitness

napisane przez: