Palety cieni do powiek – porady ekspertow

Posiadanie jakości Eyeshadow Paleta z różnymi kolorami jest punktem wyjścia do tworzenia hipnotyzujące spojrzenie. 120 Eyeshadow paleta do makijażu Zestaw wyposażony kolory i odcienie, takie jak żółty, zielony, niebieski i fioletowy. Jedną z korzyści płynących z korzystania z tego makijaż oczu zestawu jest to, że oko makijażu jest gładka i czuje się światło w oku. Poszczególne kolory można łatwo stworzyć nawet i długotrwałe efekty. Kosmetyk przypadku palety Eyeshadow jest w przypadku około 9 „x 6” w pomiarze. Niektóre z tych składników obejmują tytanu, biały proszek i proszek miki.

Oto kilka porad, tworząc piękne oko z Shimmer Eyeshadow paleta:

Jak utworzyć zadymionych oczy

Smoky eyes może stworzyć tajemniczą wpływ na kobiety; czyni jej wygląd tlącego się gorąco. Jest to doskonały wygląd na specjalne okazje lub koktajl. Kluczem do stworzenia tego doskonały wygląd jest opanowanie techniki mieszania. Noszący należy mieszać jasne kolory bazowe z ciemnymi kolorami i sprawiają, że wyglądają naturalnie w tym samym czasie. Niektóre pomysły mieszanki zawierają głęboko purpurowy, szampana i jasny niebieski. Inne piękne kolory do wykorzystania m.in. brzoskwinię i zielony. Pierwszym krokiem jest, aby przygotować się w oczy. Start z bazy eyeshadow. Byłby to „starter”. Używając szczotki eyeshadow MAC zaleca, aby stworzyć idealne połączenie. Kolejny świetny produkt jest świeża twarz Perfecting Eye Primer. Następnym krokiem jest zastosowanie do rzęs wokół wykładziny oka. Zastosuj wykładziny na szczycie bat oko i zrobić grubszą podszewką w środku oka. Aby utworzyć jewel-odcienie oko, użyj fioletu lub zieleni. kolory brzoskwini są dobrze wyglądać, jak również.

W celu stworzenia bardziej olśniewający efekt na oku, zamiatać trochę migotać Eyeshadow paleta pod okiem. To sprawi, że oczy pop. Falowanie powinien być jasny kolor. Kolory Krem świetnie wyglądają pod okiem. ma również dobrą robotę ukrywając żadnych wad, takich jak cienie. Aby zakończyć wygląd, zamiatać niektóre z lekkim połysku pod brwi brwi. Jeśli chcesz przejść do innego koloru, spróbuj Taupe i perłowe kolory.

Ciemniejszego koloru muszą być mieszane poniżej rowka oka. To jest klucz do zadymionej efekt oczu. Potrzebny będzie ciemniejszy cień do powiek. Czarny, szary i ciemny zielony są dobrymi rozwiązaniami. Korzystanie z blendera eyebrush lub pędzla eyeshadow, zaczynają się od linii rzęs i przesunąć odświeżyć. Upewnij się, aby wtopić się w makijażu, aż linia znika. Jest to, jak stworzyć idealne oko z palety kolorów cieni do powiek.

Marcia Canti jest specjalistą makijaż, który stworzył „Podstawowe Makeup” metoda wygląda świetnie na co dzień. Od wskazówki, jak znaleźć i wykorzystać najlepsze palety cieni do powiek na zakupy kosmetyków Marcia zna się na rzeczy! Czy jesteś biorąc dzieci do szkoły lub udać się na formalnej funkcji Marci będzie upewnić się wyglądać najlepiej. Dowiedz się więcej o sposobach Marcia za „podstawowe” kosmetyczne i odkryć wspaniałe oferty na kosmetyki zbyt na BasicMakeup.com

napisane przez: