Olej marokanski – jak dziala

Olej marokanski - jak dziala

W tym marokańskim Oil przeglądu zaprezentujemy kilka faktów na temat tego wspaniałego produktu i zdecydować, jak skuteczne jest.

Po pierwsze, ten olej jest naprawdę inna nazwa oleju arganowego. I to jest produkowane z łuski drzewa arganowego owoców. Drzewo arganowy znajduje się prawie wyłącznie w kraju Maroko, stąd etykiecie Moroccan Oil, ale jest również obecnie uprawiany w słonecznych sadach Izraela.

Olej arganowy został uznany za korzystny dla skóry i włosów już od jakiegoś czasu.

Jest to przede wszystkim ze względu na swoje potężne zdolności nawilżającego. I to ma również silne Leczniczych, odżywcza i właściwości kosmetycznych. Jednak, podobnie jak większość nawilżające na bazie oleju, może być również przyczyną plam, dzięki czemu użytkownicy muszą zdawać sobie sprawę z tego potencjalnego niekorzyść.

Jak stwierdzono w niektórych ostatnich marokańskich opinii naftowa, olej ten NIE jest wykonany z kozim poo !

Rzeczywisty, marka o nazwie produktu „Moroccan Oil” jest dystrybuowany przez Moroccanoil Spółki i jest produkowany przy użyciu naturalnych, olej arganowy.

Więc co tak naprawdę w tym niesamowite oleju?

Dla technicznie poglądach, tutaj jest lista jego składników:

Alpha-Isomethyl jonon, siemię lniane (Linum usitatissimum) Extract, Cyclomethicone, Benzyl Benzoate, Dimethicone, Butylphenyl, kumaryna, Cyclopentasiloxane, Argania Spinoza oleju z ziaren (Aragan Oil), DC Żółto-11, DC Red-17, Fragrance Suplement i methylpropional.

Jeśli masz podstawową wiedzę z zakresu chemii, wkrótce sobie sprawę, że większość z wyżej wymienionych są silikony z jakimś opisem. A są one dobre dla włosów jako ogólny „pogromca” utrzymać wszystko pod kontrolą, a także jako naturalny odżywka do włosów, aby utrzymać zdrowy wygląd.

Ale głównym składnikiem, który sprawia, że ??marokański olej tak skuteczny jest zdecydowanie zawartość oleju arganowego. I olej arganowy posiada szereg specjalnych funkcji, które sprawiają, że tak ważna.

Zasadniczo, olej arganowy jest bardzo bogata w karoteny, witaminę E, skwalen i fenoli. Jest to również bardzo silną substancję ochronną przez UV, wolny rodnik neutralizujący i ma doskonałe właściwości przeciwutleniające. Wszystko to wzmocni włosy i zwiększają elastyczność i naturalny przepływ.

Paradoksalnie, w Maroko, olej arganowy stosuje się raczej jako produktów żywnościowych – jako opatrunek do sałatek – niż w celach kosmetycznych. Jednak tradycyjnie nieprażonych olej arganowy jest stosowany w leczeniu dolegliwości skórnych. Mądrzy ludzie z Maroka było bardzo szybko uznane właściwości lecznicze w tym naturalnym produktem.

Zawarcie tego przeglądu Moroccan Oil jest to, że jest z pewnością korzystne dla włosów, ponieważ wzbogaca i wzmacnia go. Posiada również zdolność do utrzymania włosy pod kontrolą zachowując styl.

Również naturalne właściwości lecznicze oleju arganowego nie wolno lekceważyć.

Każdy produkt, który ma takie właściwości, jak również korzyści kosmetyczne muszą być wart miejsca na półce łazience lub toaletce.

Akcja Uwaga Czy twoje włosy cienkie i wydaje się, że brakuje połysk i blask? Marokański Olej może optycznie zagęścić i doprowadzić go z powrotem do życia. Zobacz Moroccan Oil film o tym, jak najlepiej ją wykorzystać do osiągnięcia maksymalnego efektu.

napisane przez: