Matowa, czerwona szminka – dlaczego warto ja wybrac

Matowa, czerwona szminka - dlaczego warto ja wybrac

Czerwień to kolor szminki najlepiej sprzedających się na całym świecie. To z pewnością mówi dużo o kolorze, który rozpoczął się dosłownie wszystko. Po pierwsze wszystkie plamy wargowe utworzone jeszcze w czasach Kleopatry zostały wykonane z truskawek i malin; aby nadać ustom piękny zaczerwienioną czerwony kolor.

Sezon po sezonie widzimy czerwone utorować sobie drogę z jednego zbioru do następnego. Czasami wydaje się w wysokim połysku, inni z połyskiem. W tym sezonie widzimy całe mnóstwo czerwonego matowego na wybiegach sprężynowych. Matowy czerwony wydobywa wargi i tworzy doskonałe dąsy do noszenia zarówno w dzień jak iw nocy.

Pierwszym krokiem w kierunku osiągnięcia tego wygląd jest, aby wybrać odpowiedni odcień czerwieni. Pamiętaj, że nie wszystkie czerwienie tworzone są takie same. Jest to bardzo ważne przy wyborze czerwonej szminki do zrozumienia których czerwone zabarwienie wygląda najlepiej na odcień skóry. Jeśli twoja skóra ma ciepłą oliwę wydźwięk, iść z czerwoną, która ma pomarańczowe podtekstów. Jeśli masz jasną skórę lub bardzo ciemną skórę (chłodny kolor skóry) wybierają się na czerwono, że ma niebieskie podtekstów do niego.

Następnym krokiem jest podjęcie decyzji, jaki rodzaj koloru, który chcesz użyć. Można uzyskać matową czerwienią w postaci szminki; Formularz plam i wargi połysku, że umiera jako plamę. Wybór ten jest o preferencji. Chociaż plamy wargi mają tendencję trwać dłużej, nie oferują głębię koloru dostaniesz od szminki. Chcesz, aby upewnić się, że czujesz się komfortowo z formułą. Matowy oznacza, że ??jest mniej wilgoci w mieszance, więc naprawdę trzeba znaleźć źródło koloru, który czuje do ciebie.

Po Twojej szminki lub warg plamę, teraz trzeba przygotować swoje wargi do stosowania. Aby osiągnąć idealny matowy wargi trzeba mieć gładką bazę wargi. Jest niezwykle ważne, aby złuszczają tak, że twoje usta są gładkie i uniknąć łuszczenia. Po złuszczony, spać z balsam na ustach. Im gładsza usta, tym lepiej, a na pewno nie chcą używać balsamu z kolorem matowym, to doda blasku.

Teraz jesteś gotowy do aplikacji! Aby uniknąć krwawienia i stworzyć więcej definicji, podkreślamy wargi korektor i mieszają się bardzo ostrożnie. Gwiazda stosowania kolor warg na górnej wargi, zaczynając od środka na zewnątrz. Zastosuj kolor dolnych warg, również zaczynając od środka i przechodząc do narożników. Delikatnie osuszyć usta; Nie trzeć! To stara sztuczka twoja matka cię nauczył nie działa.

Idealne matowe czerwone usta! Piękny kolor, piękne usta.

napisane przez: