Szczotkowanie – wybor grzebienia

Szczotkowanie - wybor grzebienia

Grzebienie i rozgrywki nie są konieczne dla każdego: niektórzy z nich korzystać, inni po prostu delikatnie prowizji za włosy palcami. Jeśli jesteś grzebień lub odebrać użytkownikowi, poszukaj modelu z zaokrąglonymi, szeroko rozstawionymi zębami – są łagodniejsze niż pointy na włosy­spiekanych, drobno zębate grzebienie. Ponadto, upewnij się, że każdy pojedynczy ząb jest gładka, bez pęknięć i burs, że może złapać włosy i zgrać dala warstwę naskórka splotów. Ebonitu, twardych silikonów i polerowanego drewna są najbardziej przyjazne materiały włosy

Szczotkowanie technik Istnieją dwa powody, aby myć włosy. Najbardziej oczywiste jest uwodzenie – Twój kornet wygląda niechlujnie, więc myć go do uległości. Dla tego typu szczotkowanie, działa łagodnie i robić tak mało, jak to możliwe: zbyt dużo szczotkowanie może zakłócić swój styl: Drugi powód jest szczotkowanie skóry głowy i zdrowia włosów zbytnio szczotkowanie może zakłócić twój styl. Drugim powodem jest szczotkowanie skóry głowy i zdrowia włosów. Teraz zdaję sobie sprawę, że nieco kontrowersji otacza ten rodzaj szczotkowanie włosów. Niektórzy ludzie uważają, że mniej myjesz włosy, zdrowsze będzie; Inni ludzie twierdzą, że wierni szczotkowania utrzymuje zdrowe włosy i skórę głowy, usuwając zanieczyszczenia z dala od skóry głowy i nici, masując skórę głowy, nawilża i rozprowadzanie sebum przez włosy.

Regularne szczotkowanie nadaje włosom naturalny połysk i mówi do tworzenia blokad, które są zdrowsze, bardziej zwrotne i łatwiejsze do stylu.

Moja własna opinia jest to, co nazywam „umiarkowanie pro-szczotkowania.” Dzięki doświadczeniu Znalazłem dokładne szczotkowanie sprawia, że ??nie tylko moje włosy wyglądają ładniej, to zniechęca oleju z łączenia wokół moich korzeni i wyciągi suche łuszczące się komórek skóry z mojej głowy. Najlepszy czas, aby nadać włosom dokładnego szczotkowania jest tuż zanim uderzył w prysznic. Muszę przyznać, że jest to nieco arbitralne, więc jeśli chcesz, aby dać sobie dokładnego szczotkowania w środku dnia lub przed udaniem się w nocy, iść do przodu. Należy jednak pamiętać, że intensywne szczotkowanie rozluźnia martwe płatki skóry głowy, co nadaje włosom „dandruffy” wygląd. Ponadto, jeśli masz falisty lub kędzierzawy włosy, szczotkowania dogłębne mogą tworzyć elektryczne wysokiego lśniące wykończenie. (Teraz widać, dlaczego chciałbym trafić na prysznic po szczotkowaniu!)

Przydatne wskazówki

Byłaś szczotkuje włosy od lat – czy naprawdę ktoś musi powiedzieć, jak to zrobić? Może nie, ale mimo wszystko mam zamiar powiedzieć, co wybrałem się z kilkudziesięciu fryzjerów. Przed bat na szczotkę, grzebień podjąć szeroko zęba lub palcami i delikatnie przejść przez końce włosów, aby usunąć sploty, węzły, snarls, i tak dalej. Zginać się w pasie. Start w jednym uchu i działa wokół szyi, długimi pociągnięciami pędzla w od głowy do czubka.

Nie wierzę w dawaniu warkocze 100 uderzeń na dobę – w końcu zbyt wiele jakiegokolwiek dobrego może z czasem stworzyć uszkodzenia. Każda sekcja potrzebuje tylko dwóch lub trzech „rake-through”, zanim przejdziesz dalej.

Po zakończeniu pracy dekolt, pozostają stępieniu i oddzielić włosy od nasady do czubka głowy jakbyś utworzenie dwóch ponytails. Rozpoczynając od nasady w kierunku jego korony nici szczotką do jednej strony części poziomej. Powtarzać z włosami na drugiej części.

Tylko suche włosy powinny być szczotkowane. Wilgotne lub mokre włosy są słabe i podatne na złamania. Jeśli trzeba detangle mokre włosy, zrób to pod prysznicem, gdy masz odżywkę we włosach. Działa łagodnie i używać grzebienia o szerokim zęba lub odebrać włosów.

Wstań. Szczotki do włosów wokół linii włosów zaczynając od jednego ucha, poruszając się w kierunku przeciwnym do ucha, a kierowanie włosy przy twarzy. Po zakończeniu, część włosów w środku. Szczotka do włosów na bok części. Powtórzyć po drugiej stronie. Uwaga: Ci, z Loki lub bardzo gęste włosy mogą stworzyć jeszcze kilka odcinków, aby upewnić się, że każda część skóry głowy i włosów staje szczotkowane.

Ci z nas, z dłuższym włosem, kruche włosy lub włosy, że próbujesz się rozwijać muszą być bardziej świadomi tego, jak traktujemy nasze kosmyki.

Czytaj więcej na Lipsense i SeneGence lipsense.

napisane przez: