Plaski brzuch – dieta

Plaski brzuch - dieta

Czy słyszałeś o niezwykłym płaski brzuch Dieta jeszcze? Jeśli nie jest to naprawdę trzeba to sprawdzić. Idź teraz do Amazon i zamówić. Tak wiem, że ma śmieszną nazwę, a nawet może brzmieć jak tylko kolejnym w długiej linii mody, ale wierzcie mi, że to nie jest!

W rzeczywistości ta strona internetowa jesteś w tej chwili znaleźć swoje początki w dużej mierze ze względu na filozofię tej książki. Widzisz ostatniej wiosny Dostałem pocztówkę w mailu oferuje bezpłatną przyjrzeć. Gdy dotarła szybko skanowane go i gdy Spodobał mi się pomysł, umieścić go na bok i zignorował go na chwilę.

Pewnego dnia Podniosłem go i pomyślałem sobie: „co może 4 dni boli?” Książka nazywa pierwsze 4 dni „anty-wzdęcia” diety. Postępować bardzo dokładny program tych 4 dni i widać znaczącą zmianę w brzuchu. Potem rzeczywiście dostał dodać więcej żywności.

Składał się on z prawdziwymi żywności często spotykanych w większości lodówek, a nie jakieś dziwne trudne do znalezienia pozycji. Musisz jeść 4 razy dziennie, równomiernie rozmieszczone i za każdym razem dołączyć co Prevention Magazine „ukuł ??muffa”. (Skrót od tłuszczów jednonienasyconych) Pierwszą rzeczą, jaką zauważyłem było to, że mimo tego, że jadł dużo mniejsze porcje niż byłem przyzwyczajony do, nigdy nie czułem się głodny. Pod koniec 4 dni nie tylko stracił około 6 funtów, ale faktycznie ma bardziej płaski brzuch.

To było 5 miesięcy temu; Jestem w dół 28 funtów i poszedł od rozmiaru 10-12 spodnie do wielkości 4-6. Czuję się świetnie, mój poziom energii ryczeć, moja skóra jest zdrowsza nawet mój poziom stresu jest znacznie niższa.

Potrzebujesz lepszą historię? Moja córka rozpoczęła tydzień po mnie i straciła 66 funtów i wciąż traci średnio 2 funtów tygodniowo. Teraz mówimy o młodej kobiety, która tutaj jest (lub był) jednym wybredny. Jadła dużo niewłaściwych rodzajów żywności i coś, co wyglądało zdrowe nie jedzą. W rzeczywistości użyła zapytać mnie, czy miałem nic w domu nie było zdrowe. Jej samoocena była w ujemnym zakresie. Miała złe plecy poddane wielu zabiegów, nie mogła chodzić przez historię spożywczym bez wyczerpany. Teraz albo spacery 4% 2B mil lub przejażdżki rowerowe 8% 2B mil 5 dni w tygodniu. Miała takie wspaniałe rezultaty już od samego początku, że nigdy nie miała szansę na przeżycie, że „to nie działa” uczucie tak nigdy nie patrzył wstecz.

Jak wspomniałem wcześniej, pokarmy są zwykłe pokarmy. Oni są po prostu bardzo specyficznie porcje, najlepiej jak najbliżej naturalne, jak to możliwe, zdrowej żywności. Jestem pewien, że usłyszał w telewizji reklamy, które mówią: „Ja nawet dostać się do czekolady codziennie”. No to prawda, różnica jest, że nie są w postaci suchej, jakiegoś bolesnego degustacyjne przygotowane ciasto rzeczy. Można mieć realne gorzkiej czekolady. Przyjdź, aby dowiedzieć się, czekolada jest „muffa” jak orzechy i oleje; coś, że organizm musi mieć właściwie funkcjonować prawidłowo. Dobra, to jest twoja kolej. Zrób sobie najlepszą przysługę masz zrobić dla siebie przez cały rok. Pobierz kopię płaski brzuch Dieta Dziś od Prevention Magazine w Amazon [http://www.gloscybershop.com/]. Wrócić później i zobaczyć whatelse muszę powiedzieć o płaski brzuch Dieta z Prevention Magazine.

Gloria Goeke

[Http://www.BetterChoicesForHealth.com]

Twój kompletny przewodnik źródłem do podejmowania lepszych wyborów dla zdrowia każdego dnia.

napisane przez: