Jak uzyskac falowane wlosy

Jak uzyskac falowane wlosy

Czy jesteś dość przy użyciu tego samego kucyk codziennie, aby ukryć swoją fryzurę? Wystarczy sprucing swój wygląd można poczuć się jak odnowienia odpowiedzialności osoby, więc dlaczego nie spróbować seksowne fale? Fale mogą naprawdę wrobić twarz i wydobyć swoje możliwości, tworząc miękką, młodzieńczy, modny wygląd, co nie jest wcale trudne, aby utworzyć tak długo, jak masz odpowiednie narzędzie do stylizacji.

Znajdź lokówkę z dużą lufą, około 2 cali do doskonałego, luźne fale. Węższe beczki najlepiej nadają się cieńsze, bardziej rygorystycznych loki i spirale nie fale lub dużych loków. Jeśli to możliwe, znaleźć sobie podwójne lub potrójne żelazo baryłkę zawijania do najlepszych i najszybszych wyników.

Ok, więc teraz masz prawo lokówka, następnej, stwórzmy te wspaniałe fale płynące!

• Podgrzać lufę do średniej lub wysokiej temperatury i przetestować go na kosmyk włosów, aby sprawdzić, czy lufa jest na tyle gorące, aby użyć do stylizacji.

• Dodać trochę protectant cieplnej przed użyciem lokówki na włosach. Niektóre produkty do stylizacji, choć nie całkowicie niezbędne, aby fale, może utrzymać mocną pozycję na nich tak, że dłużej. Dla szukających lekkich, naturalnych fal, stosować produkt do stylizacji światło jak mus lub żelu. Jeśli twoje włosy są w porządku nie używać zbyt dużo lub będą ważyć się na swoich zamków.

• Zawiń wcześniej oddzieloną kosmyk włosów (około 1 cala grubości) wokół gorącej lufy swojej lokówki. Zacznij owijając końce włosów wokół beczki pierwszy i przesuwanie go dookoła na siebie, aż będzie około 2 cali od swoich korzeni. Zatrzaskowe lokówka jest znacznie lepszym wyborem dla tej metody. Twist kosmyk włosów palcami przed owinąć go wokół lufy, aby uzyskać dodatkowe fale. Trzymaj go tam przez około 10 sekund, a następnie zwolnij.

• Powtórz poprzedni krok z sekcji włosy, aż to wszystko jest pofalowana. Można przełączać kierunek fal, aby wyglądały bardziej naturalnie. Skończ z lekkim hold lakieru do włosów, aby zachować styl w miejscu i trzymać fale. Można tarmosić fale delikatnie palcami, aby je rozdzielić.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy używać profesjonalnych lokówka jak Karmin Salon Pro zatrzaskowe, zaawansowanej technologii grzewczej i bezpiecznych elementów ceramicznych pomóc fale oszczędzać kształt i blask na dłużej.

Kristy jest profesjonalnym stylistą z 5 salonów i pełne pisarza terminu Safrons. Safrons oferuje Hair Curling Irons i Najlepszy Żelazko przez Karmin. Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 75 $, a tym samym dniu wysyłki.

napisane przez: