Retinol- jeden z najlepszych skladnikow przeciwzmarszczkowych

Dermatologów chwalą Retinol jako doskonały nadmiernie licznika przeciwzmarszczkowym składnik. kremy z retinolem działa w celu złagodzenia linii i znikają plamy starcze.

CO TO JEST RETINOL?

Retinol jest nazwa techniczna dla witaminy A. Badania sugerują, że miejscowe Witamina A może pomóc w budowaniu włókien kolagenowych i złuszczają skórę, minimalizując w ten sposób zmarszczki.

Istnieje kilka form witaminy A w organizmie. Retinol jest jednym z nich; Inne postacie obejmują palmitynian retinylu, retinal i kwas retinowy. Renova i Retin-A® kwas retinowy znany również jako tretinoiny.

Dlaczego warto korzystać z retinolem Cream?

Regularne stosowanie kremu retinolu zwiększa obroty i złuszczanie komórek, stymulując produkcję komórek i nową produkcję kolagenu. Wraz z wiekiem, proces ten zwykle spowalnia i warstw martwych, słońce uszkodzone komórki skóry gromadzą się na skórze. To powoduje, że nasza skóra matowy wygląd i gęste; Pory wyglądają duże i widzimy widoczne efekty szkodliwego wpływu promieniowania słonecznego, takie jak plamy starcze, nierówny koloryt skóry i zmniejsza elastyczność.

Stosując krem ??retinol będzie zachęcać złuszczanie tych martwych komórek skóry, więc zdrowsze komórki mogą powierzchni. Skóra pojawią się bardziej miękkie i gładsze i pory pojawią się mniejsze. Skóra będzie wyglądać młodziej i zdrowiej. Dzięki stymulacji produkcji kolagenu, komórki skóry będzie Plumper, bardziej jak były w naszej młodzieży.

Odmłodzenie komórek spowodowane witaminą A Wykazano również być pomocny na trądzik pacjentów, ponieważ złuszczanie odblokowuje pory i pomaga blaknięcie blizny potrądzikowe.

Gdy szukasz witaminy A lub retinol creme produktu, zwróć uwagę na jednym z wystarczająco wysoki poziom retinolu, aby były skuteczne.

POPULARNE produktów zawierających retinol

Witamina A lub Retinol jest głównym składnikiem znaleźć w kremach do skóry i płyny kilku popularnych linii produktów, w tym DDF, SkinScience i M. D. Forte.

Valerie Goettsch jest webmasterem strony Skin-Sage.com, który jest przeznaczony do przeglądania anti-aging i przeciwzmarszczkowe produktów do pielęgnacji skóry i wskazówki dotyczące realizacji młodszy wygląd skóry oferują.

napisane przez: