Mikroigly na rozstepy

Mikroigly na rozstepy

Wałek Microneedle (zwany również wałek mikroigieł lub wałek mikroigłowe), jest mały ręczny walcowania instrument ma mikro igieł medycznego dołączonego wnikają do naskórka w celu stymulowania produkcji kolagenu. Rolki Microneedle są zazwyczaj stosowane w celu zmniejszenia wygląd skaz jak rozstępów i blizn. Stosując mikroigieł wałek jest również znany jako microneedling, nakłucia skóry lub microneedling.

Jak microneedling skorzystają skórę?

Microneedling powoduje mikroskopijnych ran (lub łzami) wewnątrz zewnętrznej warstwy skóry (naskórka nazwie). Łzy nie będzie widoczny z zewnątrz. Twoja skóra będzie produkować kolagen (naturalną substancję, która działa jako „klej”, który wiąże ze sobą tkanek skóry), ponieważ próbuje naprawiać szkody. Proces ten stopniowo zastępuje tkankę blizny ze świeżych nowych tkanek, w procesie zwanym remodelingu skóry. Jest to tym sposobem, że komórki blizny i rozstępy są stopniowo zaciągniętej przez rolkę Microneedle.

Kiedy można spodziewać się wyników?

Jak szybko można obserwować wyniki wykorzystujące microneedling zależy od rodzaju stanu skóry jesteś leczenia, stopnia szkody doznanej przez skórę (np głębokości tkanek bliznami) oraz częstości microneedling. W zależności od ciężkości stanu skóry, można ewentualnie zobaczyć wstępne wyniki jak najszybciej trzeciej lub czwartej sesji.

Rolki Microneedle mogą pomóc blizny potrądzikowe i inne rodzaje non-keloidal blizn. Cały proces przebudowy skóry zwykle trwa miesiące, ale niektórzy ludzie uważają widocznej poprawy w ciągu 4-5 microneedling zabiegów. Można robić zdjęcia lub filmy skóry okresowo, aby śledzić, jak dobrze postępuje.

Wiedzieć, co wałek Microneedle może i nie może zrobić

Wszystko zaczyna się od zrozumienia kondycji ciała. Ignoruj ??dzikie sprzedaży boiska, które obiecują cuda po użyciu wałka Microneedle. Istnieje rzeczywiście warunki, że rolka Microneedle mogą pomóc w, ale są też warunki, które są lepiej zaradzić stosując inne metody leczenia (np chirurgii laserowej lub chirurgii plastycznej).

Jako zasada, jeśli stan skóry staramy się traktować nie wykracza poza powierzchniowej warstwy skóry (znany również jako naskórka), to istnieje duża szansa, że ??microneedling pomoże przebudować i blaknięcie wyglądu zewnętrznego wszelkie skazy. I odwrotnie, jeśli stan skóry ma swoje korzenie pod naskórkiem, to są szanse, że microneedling nie będzie miał większego wpływu na ten temat ze skórą.

Należy zwrócić uwagę na długość igły

Mikroigły zmieniać w szerokim zakresie długości, z 0,5 mm na krótkim końcu i 3,0 mm na długim końcu. Ogólnie rzecz biorąc, do użytku domowego i samodzielnego stosowania, dermatolodzy nie zalecamy stosowania rolek o długości igieł większych niż 2,0 mm.

Istnieje również kompromis między penetracją, bezpieczeństwa i wysokości ewentualnego bólu i dyskomfortu doświadczył. Korzystanie z krótszą długość igły (0.5mm-1.0mm) jest powszechnie zalecane, jeśli dopiero zaczynasz na microneedling lub jeśli masz wrażliwą skórę. Jeśli wolisz większą penetrację skóry i mają większą tolerancję na dyskomfort (zwłaszcza podczas pierwszych kilku sesjach), wtedy można rozważyć długość igły z 1.5-2.0mm.

Derma Rolling może być opłacalny

W porównaniu z terapią drogie i dermabrazja laserowa skóry, które mogą być realizowane wyłącznie w gabinecie lekarza lub dermatologa, będziesz w stanie nabyć Microneedle rolkę za mniej niż 30 $, i wykorzystać go na okres do sześciu miesięcy. Wyobraź sobie oszczędności cenie!

Rolka Microneedle jest również bardzo przydatny w porównaniu do innych urządzeń do uzdatniania, jak można zabrać go wokół gdziekolwiek jesteś i używać go kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz. W przypadku jesteś ciągle brakuje czasu, będziesz zachwycony, aby zrozumieć, że wymaga się zaledwie dwadzieścia minut, aby zakończyć leczenie microneedling!

Czy rolka Microneedle bezpieczne?

Wykorzystywane prawidłowo, rolki microneedling twarzy i są na ogół dość bezpieczne. Jest to w przeciwieństwie do o wiele bardziej inwazyjnych technik chirurgicznych, takich jak leczenie laserowe gdzie jest umiarkowana możliwość uszkodzenia skóry, nawet gdy stosowane przez wykwalifikowany personel.

Ponadto, jest to również bezpieczne dla osób z alergią na związkach chemicznych, lub osób, które nie są zalecane do poddania się zabiegi laserowe lub wykorzystanie kremy z powodu dolegliwości medycznych (kobiety w ciąży, na przykład).

Microneedling na dłuższą metę

Być może masz skórę bez żadnych skaz. Może po prostu pragną zachować swój blask i sprawiają, że pojawiają się młodszy wygląd. Rolka Microneedle może pomóc w osiągnięciu, że dobrze. Rolka Microneedle jest nie tylko do czynienia z problemów i niedoskonałości skóry. To może być również regularnie wykorzystywane w celu wyrównania cerę skóry i pobudza wzrost zdrowych nowych komórek skóry.

igłowanie skóry mogą być stosowane w celu spowolnienia procesu starzenia się, a regularne stosowanie może również zapobiegać drobne linie i zmarszczki od formowania. Utrzymuje on także szczelne skóra i elastyczna dzięki promocji kolagenu.

Interesują wiedzieć więcej o tym, jak można pomóc microneedling stan skóry, a co konkretnie należy wziąć pod uwagę przy wyborze i za pomocą jednego? Możesz znaleźć więcej informacji na tej stronie. Tutaj można również przeglądać microneedling zdjęcia przed i po.

napisane przez: