Jak perfekcyjnie tuszowac rzesy

Jak perfekcyjnie tuszowac rzesy

Aby uzyskać idealny zestaw rzęs, należy wykonać następujące kroki, gdy kilka stosowania tuszu do rzęs i na swój sposób.

Podobnie jak w przypadku wielu innych etapów robiąc makijaż, tusz do rzęs musi być dobrze przygotowane, too. W ostatnim kroku makijaż oczu, niektóre kobiety mają tendencję do szczytu tego kroku, ale to już ostatni etap chcesz się spieszyć! W celu prep, chcesz zacząć ze starterem tusz do rzęs, który przychodzi w białym wzorem z przybliżonym konsystencji kremu do rąk. Niektóre tusze pochodzą ze starterem przymocowanej do rury tusz do rzęs, które mogą się przydać podczas pakowania światła. W ten sposób (jeśli wybrać właściwy), będzie nie tylko być intensyfikuje efekt swojej maskary dodając objętości i długości, będzie również klimatyzacji rzęsy. Podkład nakłada się stosując ten sam sposób, jak zwykłego tuszu do rzęs, aby rozpocząć od pompowania trzpieniem w rurze i usuwanie nadmiaru na stronie górnej, unikając strat i stosując nadmiar. Chciałbym zacząć od wewnątrz rzęs i wyprowadzić, bo to zewnętrzne rzęsy które sprawiają, że największy wpływ, a to jest, gdy mamy tendencję do koncentracji. Zacznij od podstawy górnej linii rzęs i udaru różdżki ze swoimi rzęsami do wskazówek, poruszając się w kierunku prostopadłym do kierunku lustra i kontynuować tę akcję, jak poruszać się w kierunku zewnętrznej rzęs uważając aby natychmiast zająć jakichkolwiek grudek, które mogą się zdarzyć z rzęs szczoteczką.

Chcemy postawić na tusz do rzęs nad podkładem gdy jest jeszcze mokra, więc po prostu zastosować podkład do jednego oka i powtórzyć te same czynności w tej samej kolejności z tuszu do rzęs. Ponieważ grunt jest biały, chcesz się upewnić, że całkowicie pokrywają go z tuszu do rzęs, i oczywiście, dbanie o ewentualnych grudek z rzęs szczoteczką. Oczywiście, po zakończeniu obu etapów na jednym oku, powtórz to samo na sekundę, przy zastosowaniu tuszu podczas gdy grunt jest jeszcze mokry.

Jeśli chcesz , aby zwiększyć dolnej linii rzęs, nie mają zastosowania podkładu i iść prosto do tuszu do rzęs, a dolna linia rzęs jest bardziej czysty i dodanie podkładu przyniesie Ci trochę zbyt blisko rzęs ptaszników. Tym razem, zamiast począwszy od wewnętrznych rzęs, zaczynają się od zewnętrznych rzęs i swój sposób pracy. Jeśli dolne i górne rzęsy zaczynają sklejaniu, lekko pociągnąć dolne rzęsy dół i użyj pędzla rzęs, aby je rozdzielić.

Słowo mądrości: Podczas stosowania tuszu do rzęs, jeśli zdarzy ci się przypadkiem któryś na skórze pozostawić do całkowitego wyschnięcia przed usunięciem go. Dzięki temu będzie można uniknąć rozmazywania go na już poczynione oblicze!

napisane przez: